Logo GrinMed

dr n. med. Renata Sieradzan-Skrzetuska

lekarz medycyny estetycznej

tel. 605 300 113
gabinet@grinmed.pl

Lifting medyczny

Lifting medyczny to nowatorska metoda odnowy i regeneracji wszystkich tkanek twarzy podlegających procesowi starzenia. Dzięki nowoczesnej technologii wykorzystującej własne tkanki pacjenta (osocze krwi, tkanka tłuszczowa) jest całkowicie bezpieczna i pozbawiona działań ubocznych. Za pomocą niewielkiej igły możliwa jest regeneracja tkanki kostnej, tłuszczowej, skóry i naskórka twarzy. Odnowa twarzy jest efektem działania wypełniającego stosowanych preparatów oraz pobudzenia metabolizmu własnych komórek skóry, tkanki kostnej i tłuszczowej pacjenta , w wyniku czego dochodzi do odbudowy utraconych podczas starzenia tkanek, a uzyskany efekt estetyczny jest naturalny i długotrwały.

Wskazania: skóra zwiotczała, sucha, pozbawiona jędrności, zmarszczki powierzchowne i głębokie, zarówno mimiczne jak i grawitacyjne, uzupełnienie objętości twarzy w wyniku zaniku tkanki tłuszczowej (policzki, okolica kącików ust, skronie) , kostnej (policzki, zarys żuchwy).

Przeciwwskazania: stany zapalne ogólnoustrojowe oraz w przewidywanym miejscu wkłuć, ciąża.

Objawy uboczne: możliwe niewielkie zasinienia w miejscu wkłuć, zaczerwienienie.

Przygotowanie pacjenta przed zabiegiem: na ok. 3 dni przed zabiegiem pacjent nie powinien przyjmować aspiryny oraz leków wpływających na krzepliwość krwi.

Copyright ©: 2012 GrinMed.